Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav...

2 posters

Ići dole

cvet Ljubav...

Počalji  HondaBoy Sub Jul 04, 2009 5:38 pm

-Ako se bojite da volite nekoga kao prijatelja imate dvije opcije ili recite sta osjecate i neka ljubav zauzme mjesto ili skrivajte osjecanja pod prijateljstvom punog pretenzija.


-Ljubav nikad ne može biti tako lijepa bez prijateljstvo, jedan vodi do drugog i postupak je nepovratan!


-Ljubav ne mora imati sretan kraj zato sto ona nikad ne zavrsava. Muskarac je shvati da zeli da mu se ljubav vrat nazad. Djevojka je rekla "NE" , muskarac je plakao Bogu " ako je trebalo da bude, zasto sam je izgubio !? "
Bog mu odgovara " Ti je nisi izgubio ... PUSTIO SI JE DA ODE! " . Ako volite nekoga ne ocekujte od te osobe da i ona isto toliko voli vas, jedno od vas ce uvijke biti ispred a jedno iza.Uvijke jedan trci dok drugi ceka...


-Nikad se nemojte bojati da se zaljubite u nekoga. To vas moze povrijediti puno, moze vam zadati glavobolje i bol ali na kraju svega ako ne slusate svoje srce plakacete jos vise sto niste dali sansu ljubavi...


-Ljubav je kao stajanje u svijezem betonu, sto vise stojite sve vam je teze otici ... i nikad ne mozete da odete a da ne ostavite za sobom tragove....


-Prava ljubav cuje ono sto nije receno i razumije sto nije objasnjeno, ljubav se ne stvara u ustima ni u mislima vec u srcu...


-Kad volite ne ocekujte nista zauzvrat, ako to radite vi ne volite vec investirate.


-Bolje je izgubiti ponos sa nekim koga volite nego izgubiti ljubav zbog beznacajnog ponosa.


-Ja ne mogu da izaberem u koga cu se zaljubiti ali takodje ne mogu tek tako da volim nekoga ko je izabrao da se zaljubi u mene ... takodje ne mozes me kriviti sto sam se zaljubio u tebe koliko ja mogu kriviti tebe sto ne naucis da volis mene.


-Najgrublja stvar koju muskarac moze da uradi je kad natjera djevojku da se zaljubi u njega a ne zeli da joj uzvrati ljubav.
HondaBoy
HondaBoy
član
član

Muški
Broj poruka : 306
Godina : 45
Mjesto : Banja Luka
Poeni : 6708
Datum upisa : 06.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

cvet Re: Ljubav...

Počalji  kelta Ned Avg 23, 2009 3:02 am

Ljubav... Footprints_forum_thumbnail
kelta
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 47
Poeni : 7816
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

cvet Re: Ljubav...

Počalji  kelta Ned Avg 23, 2009 3:04 am

Ljubav... FourAgreements_forum_thumbnail

Ljubav... Fourlevels_forum_thumbnail
kelta
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 47
Poeni : 7816
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

cvet Re: Ljubav...

Počalji  kelta Ned Avg 23, 2009 3:05 am

Ljubav... FreeLove_forum_thumbnail

Malo se igram, slike se povecavaju kad se klikne na njih....
kelta
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 47
Poeni : 7816
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

cvet Helen Fisher: The brain in love

Počalji  HondaBoy Sre Avg 26, 2009 9:16 pm

Poslusajte, jako interesantno strucno predavanje o ljubavi.

https://www.youtube.com/watch?v=OYfoGTIG7pY
HondaBoy
HondaBoy
član
član

Muški
Broj poruka : 306
Godina : 45
Mjesto : Banja Luka
Poeni : 6708
Datum upisa : 06.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

cvet Re: Ljubav...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu