Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lista najpopularni igrica na FB

4 posters

 :: Facebook

Ići dole

guns Lista najpopularni igrica na FB

Počalji  HondaBoy Uto Avg 18, 2009 4:22 pm

Evo ukratko lista naj bilji i naj popularni trenutno igrica na FB Smile

Lista najpopularni igrica na FB Yoville
-Yoville - igrica slicna Sims-u, imate vaseg avatara sa kojim gradite i uredjujete vas dom, idete na posao zaradjujete novac, u sklopu igrice je jos par mini zanimljivi igrica.
Lista najpopularni igrica na FB Farmtowncopy
-Farm Town -Trenutno najpopularnija igrica na FB sa preko milion aktivni igraca, cilj igrice je da stvorite farmu i zaradjujete novac , brinete se o zivotinjama i farmi i drugim stvarima, probajte da je igrate sa prijateljima.
Lista najpopularni igrica na FB Restaurantcity
-Restaurant City - U ovoj igrici pravite i vodite vas licni restoran ( admine okusaj se Wink ) najbolje u igrici je da mozete da zaposlite vase prijatelje da rade razne poslove za vas. Trgujte poslujte i stvorite vas mali posao.
Lista najpopularni igrica na FB Mindjolt
-MindJolt Games - to je ustvari skup razni igrica na jednom mjestu, arkadne, puzle, strateske koje mozete da igrate sa vasim prijateljima i svaki put mozete druga da izaberete da vam ne dosade .
Lista najpopularni igrica na FB Mafiawars
-Mafia Wars - Broj jedan krimi igra na FB ( isuse, smorise me sa pozivima za nju Razz ) Sa vasim prijateljima stvarate vas geng i borite se protiv drugi.
Lista najpopularni igrica na FB Bejeweledblitz
Bejewelede Blitz -FB verzija stare klasicne igrice sa zamjenom mjesta u cilju sklanjanja isti, kazu da je jako zarazna igrica i da je mnogi trenutno igraju, jako popularna na FB trenutno prema broju korisnika.
Lista najpopularni igrica na FB Friendsforsale
-Friends For Sale - Interesanta igrica gdje mozete da kupujete i prodajete vase prijatelje, zaradjujete novac i zaposljavate ih da zaradjuju za vas.
Lista najpopularni igrica na FB Knowitalltrivia
-Know-It-All Trivia -Prosta test igrica koja testira vase znanje u raznim podrucijima, sport, istorija, kultura... mozete da izazovete vas prijatelja na dvoboj u njoj.
Lista najpopularni igrica na FB Petsociety
-Pet Society -Vrlo interesantna igrica gdje se brinete o vasem ljubimcu, stvarate njegov karakter, igrate se sa njim cak i mozete da posjetite ljubimca vaseg prijatelja i izazove te ga na takmicenje .
HondaBoy
HondaBoy
član
član

Muški
Broj poruka : 306
Godina : 45
Mjesto : Banja Luka
Poeni : 6722
Datum upisa : 06.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

guns Re: Lista najpopularni igrica na FB

Počalji  cherry Pon Mar 01, 2010 10:48 pm

A gdje je u svemu tome Vampir Wars? Very Happy
cherry
cherry

Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 43
Poeni : 6292
Datum upisa : 22.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

guns Re: Lista najpopularni igrica na FB

Počalji  kelta Uto Mar 02, 2010 9:32 pm

Ja sam se "navukla" na Castle age Embarassed Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Suspect
kelta
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 47
Poeni : 7830
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

guns Re: Lista najpopularni igrica na FB

Počalji  alis Uto Mar 09, 2010 9:27 pm

A, ja sam se navukla na skoro sve igrice na fb Twisted Evil

alis

Broj poruka : 41
Godina : 45
Poeni : 5935
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

guns Re: Lista najpopularni igrica na FB

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Facebook

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu