Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj svijet

2 posters

 :: Knjige

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

guns Re: Moj svijet

Počalji  am i evil Čet Sep 17, 2009 8:04 pm

.. ne ja vise nemogu ovako..otici s ovog svijeta sad se barem cini tako lako..s novim jutrom nova bol se radja s novom veceri vec ranjeno srce i ovu bitku s jos jednom ranom placa..sav moj trud...svaka moja borba postaje tako teska sad polako vijerujem da sam samo jos jedna bozija greska...da sam bezglavi putnik izgubljenog puta sto bez ijednog cilja usamljeno mracnim svijetom luta... Sad
am i evil
am i evil

Broj poruka : 37
Godina : 40
Poeni : 5915
Datum upisa : 13.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

guns Oprostaj

Počalji  am i evil Ned Mar 31, 2013 5:19 am

Moja tugo nebrini necu jos dugo..s ovog svijeta sad valja poci jer bez nje prezivjet necu moci.Bila mi je sve moja sreca moja posljednja nada moja utijeha nakon teskog pada.Moja tugo nebrini necu jos dugo,evo samo jos par rijeci pa mogu polagano u drugi svijet prijeci...Dragi Zuco ja te ne krivim tvojoj iskrenosti ja se doista divim..Hvala ti..Hvala ti za sve dane,noci koje sam imao cast s tobom proci....Znam da ovo shvatit nikad neces moci al ja ti zuco sada zbilja moram poci..Gore je kazu posljednja stanica gore ne postoji nikakva granica.A ono sto me posebno veseli kazu da cu za andjela cuvara poci pa cu te Zuco opet cuvat moci...Idemo moja tugo ne preostaje nam nista drugo...
am i evil
am i evil

Broj poruka : 37
Godina : 40
Poeni : 5915
Datum upisa : 13.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

guns Re: Moj svijet

Počalji  am i evil Ned Mar 31, 2013 12:23 pm

Shrvan od bola miljama daleko od svojih snova..svaki dan postaje sve tezi moj san sve mi vise bijezi..snage vise nemam za novi zivotni rat svoju bitku polako gubim iz sata u sat..moje ranjeno srce za nove proboje volje vise nema na veliku predaju dusu izdanu sprema..
am i evil
am i evil

Broj poruka : 37
Godina : 40
Poeni : 5915
Datum upisa : 13.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

guns Re: Moj svijet

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Knjige

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu